truckТоваров 0 (0 грн)
Ваша корзина пуста!

Печі буржуйки - нескладний пристрій та легкість експлуатації

Просмотрено: 68
06.12.2021

Наша компанія готова поставити чудові металеві печі. Створення конструкцій із металу дозволяє суттєво спростити обслуговування. Термін підігріву приміщень буде меншим, ніж при використанні цегляних вогнищ. Одночасно забезпечується максимально сильне прогрівання, що затребуване ще й для лазень. Але, зрозуміло, й у житлових будинках переваги металевих печей цілком актуальні. Ще однією перевагою таких конструкцій є порівняно невелика витрата дров за однакових умов.

 Однак все одно використовуються дуже широко та вдосконалені варіанти буржуйок. Вони набагато краще за дорогі конструкції підходять для подачі тепла в дачні будинки і підсобні приміщення. Причина дуже проста – це нескладний пристрій та легкість експлуатації. За зовнішнім виконанням печі буржуйки — ящики прямокутної форми, що стоять на ніжках. Одна зі сторін оснащується дверцятами, куди закладають опалювальні матеріали. З цього боку розміщується, звісно, ​​і зольник. Застосування добірного металу гарантує оптимальне співвідношення компактності та легкості. У поєднанні такі параметри забезпечують можливість відмовитись від формування фундаменту.

 Чому варто поставити піч буржуйку?

 

До того ж обмеження габаритів дозволяє поставити «буржуйку» в різних зонах будинку. Корисною властивістю можна вважати також виняткову, навіть феноменальну невибагливість до палива. Є спресовані деревні відходи – чудово, є тільки дрова різного ступеня придатності – і так зійде. Відпадає потреба обов'язково підключати природний газ. Але варто розуміти, що монтаж «буржуйки» є дуже витонченою справою, і критична правильність установки димовідвідної труби. Якщо її не дотримано, під питанням опиняється безпека споживачів. Спроби «економити» на цьому напевно ніколи нічим добрим не закінчуються. Навіть якщо зовні все гаразд і проблем начебто немає, НП може статися будь-якої миті. Тим більше, не можна намагатися виготовити «буржуйку» самостійно.

 Витрати на роботи, у тому числі і при використанні «підручних» матеріалів та елементів майже такі самі, як і при замовленні у готовому вигляді у професійної фірми. Якісну конструкцію навряд чи вдасться зробити, до того ж тепловіддача не завжди хороша і за сумлінної самостійної роботи. Звернення до нас дозволяє вирішити проблему гарантовано та без надмірних витрат. Споживачі в Україні можуть замовити печі різного дизайну, з використанням різнотипного металу. Наші кваліфіковані консультанти допоможуть підібрати ідеальний варіант під конкретне завдання.

 

Чавунні буржуйки в порівнянні зі сталевими:

 

• повільно нагріваються;

• гірше виносять тепло назовні;

• можуть віддавати його ще кілька днів після закінчення топки;

• деяку частину тепла відкидають у робочу камеру;

• забезпечують максимально близьке до ідеалу спалювання палива.
У нас можна купити буржуйку, булер'ян, димохід для булерьяни, сендвіч трубу, трубу нержавіюча сталь, димохід для буржуйки та багато іншого.


Покупцеві продукції "Canada" можна проконсультуватися  за номером:

(068) 117-06-22

(095) 921-42-84


Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.


Напишите коментарий