truckТоваров 0 (0 грн)
Ваша корзина пуста!
Просмотрено: 400
09.12.2021

Печі тривалого горіння – економно та тепло


Якщо у вашому заміському будинку, на дачі або в майстерні немає центрального опалення і не підведено газ, вирішувати проблему опалення доводиться самостійно. І найсучасніший, економічний і швидкий варіант наповнити будинок теплом та затишком – печі тривалого горіння на твердому паливі. Саме так називаються автономні опалювальні прилади нового покоління, що працюють на дровах, пелетах, торф'яних брикетах та іншому твердому паливі, які швидко прогріють повітря у приміщеннях та створять комфорт для вас та вашої родини.

 Як працює піч тривалого горіння

Принцип роботи дров'яної печі тривалого горіння дуже простий. Піч складається з двох камер: у нижню закладається паливо, в ній відбувається безпосередньо процес його горіння. У другу верхню камеру, розташовану над основною, надходить піролізний газ, що є сумішшю окису вуглецю і метану, що утворюється в процесі повільного згоряння дров або брикетів. Ключове слово – повільне. Твердопаливні опалювальні печі спеціально робляться таким чином, щоб у топці був обмежений доступ повітря, і дрова або пелети тліли, одночасно віддаючи тепло назовні і відправляючи піролізний газ на допалювання в другу верхню камеру. Виходить, що тверде паливо, що згорає в першій камері, служить виробником палива в газоподібному стані.

 

Оскільки тліючі брикети або поліни в печі прогоряють повільніше, ніж з відкритим доступом повітря, при розтоплюванні потрібно лише досягти початкового обігріву приміщення, а потім знизити доступ кисню. А далі в справу вже вступає піролізна суміш газів, яка і підтримує в будинку комфортну температуру протягом тривалого часу. Як показує практика, печі та печі каміни тривалого горіння на твердому паливі здатні ефективно працювати на одному завантаженні до 12 годин безперервно. Та й ККД у таких опалювальних приладів вражає – у середньому від 70 до 85%. Тому що згоряють не лише дрова, а й газ, який у звичайній дров'яній печі даремно йде в димар, опалюючи вулицю.

 Яку піч тривалого горіння вибрати і де купити недорого

На ринку опалювальних приладів печі тривалого горіння представлені досить широко. Є вітчизняні розробки, моделі європейських, азіатських виробників, навіть через океан до нас привозять цілком гідні печі та каміни. Ми ж пропонуємо український варіант - продукцію відомого виробника з Києва, компанії "Canada", одного з перших творців економічного опалювального обладнання в нашій країні, що працює в цьому сегменті ринку понад сім років. Чому саме Canada – пояснити просто. Ми спочатку орієнтувалися на наш клімат, з різкими перепадами температури, на українського  споживача, який завжди готовий викласти великі суми на дорогі імпортні вироби. І разом з тим, ми постаралися створити продукт, справді якісний, безпечний, економічний, ергономічний та привабливий.

 

Конструкція печей тривалого горіння Canada ґрунтується на принципі калорифера. У нас представлені сталеві моделі різної потужності, призначені для опалення будинків, дач, гаражів, виробничих цехів та майстерень. Ми пропонуємо реальні не завищені ціни на всі прилади, надаємо гарантії. Але найголовніше – «Canada-печі» щиро бажає кожному своєму клієнту створити у своєму будинку комфорт та затишок, незважаючи на погоду за вікнами.
У нас можна купити буржуйку, булер'ян, димохід для булерьяни, сендвіч трубу, трубу нержавіюча сталь, димохід для буржуйки та багато іншого.

 

Покупцеві продукції "Canada" можна проконсультуватися  за номером:

(068) 117-06-22

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.

Напишите коментарий