truckТоваров 0 (0 грн)
Ваша корзина пуста!
Просмотрено: 153
21.01.2022

Скло Robax – це унікальне вогнетривке та жароміцне скло для камінів та печей компанії SCHOTT Glas Export GmbH (Німеччина).

Вогнетривке скло Robax для камінів та печей має властивості, які дозволяють встановлювати його у безпосередній близькості до вогню та спостерігати за ним без оптичного спотворення.

Вогнетривке скло Robax, завдяки високому коефіцієнту теплопровідності, чудово проводить тепло, T раб. 750 ºС.
Внаслідок низького лінійного розширення скло не тріскається і не руйнується за високих температур.

Жароміцне скло для печей та камінів стійке до теплових ударів, ≤ 600°C.

Скло Robax (офіційний Schott Robax Німеччина) – це прозорий склокерамічний матеріал. Скло Robax має плоску і трохи текстурну поверхню. Продукцію випускають у великій різноманітності форм та габаритів для печей та камінів.

Скло Robax для печей та камінів дуже популярне у компаній, що випускають прилади для опалення на твердому паливі. Коли таке паливо спалюється, температура часто піднімається до півтисячі градусів і вище, її не здатний витримувати жоден матеріал з такими оптичними якостями.

 


Де використовується жароміцне скло Robax:


Robax - єдиний варіант вогнетривкого скла з урахуванням max температур, які воно має спокійно витримувати.
Технічні характеристики скла Robax:

  • товщина 4 мм;
  • максимальний розмір 1996 х 1100 мм;
  • термін служби – 20 років;
  • робоча температура до 600 ° С та вище;
  • стійкість до стрибків та перепадів температур, Тmax ≤ 700 °C;
  • термічна навантаження: 560 °C – 5000 годин, 660 °C – 100 годин.
Жароміцне скло Robax оптимальне для банних печей - любителям лазні паритися можна абсолютно вільно і при нагрітому склі Robax. Холодна вода не страшна: витримує сильні теплові удари, також можна не боятися ударів поліном та кочергою.

Robax - це скло тривалої експлуатації, якщо максимум за температурою не буде більше 600 ° C, то термостійке скло прослужить дуже довго.

Унікальне жароміцне скло Robax роблять на спеціальному обладнанні майже без сторонніх домішок. Потім його загартовують, полірують під впливом певних температур та обробляють. Процедура виготовлення передбачає видалення найменших нерівностей, і за своїми параметрами воно мало чим поступається багатьом металам.


У нас можна купити піч для бані або саунитурбобулер'яндимохід для булерьянисендвіч трубу, камінну топку, буржуйку та багато іншого.

Покупцеві продукції "Canada" можна проконсультуватися  за номером:

(068) 117-06-22

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.

Напишите коментарий